Історія клубу

     Карате – вид бойового мистецтва, яке в 20 столітті почало дуже активно розвиватися на території України та в світі. Єдиним офіційним представником WKF (World Karate Federation) в Україні є УФК (Українська Федерація Карате), яка охоплює більше 70 клубів, серед яких є клуб ІДЖІ.

    Історія клубу

   З вересня 2013 року почала своє існування секція з карате-до у смт. Немішаєве на чолі з Кузьменко (Мельник) Жанною Анатолієвною – діючий спортсмен, вихованка Білоскурського Андрія Романовича з київського клубу Сьогун, входить в п’ятірку найкращих спортсменів з карате в Україні.

  25 липня 2014 року був зареєстрований клуб ІДЖІ у  місті Києві (у форматі громадської організації). Президент клубу та головний тренер – Кузьменко (Мельник) Жанна Анатоліївна. Віце-президент – Кузьменко Євген Михайлович. В листопаді 2014 року клуб ІДЖІ вступив до Української Федерації Карате.

  На період вересень 2013 – серпень 2015 всі спортсмени підвищили свою кваліфікацію (поздавали на 1-3 пояси), представляли клуб на трьох змаганнях, з’їздили в літній спортично-оздоровчій табір під Херсоном.

   2015 рік був насиченим – 5 змагань, з яких іджівці привезли 81 медаль! Клуб “ІДЖІ” вперше виступив на Чемпіонаті України серед школярів, який проходив у м. Львів та привіз бронзу! Кращими спортсменами 2015 року стали Шмига Ірина та Латюк Дмитро.

    З 2016 року відкрились нові групи для дітей віком від 3 до 5 років.

    З 2017-2019 рр. у м. Сколе проходили літні спортивно- оздоровчі збори, де іджівці вдосконалювали свої вміння, здавали іпити та готувалися до нового спортивного сезону.

3 2018 року в Бучі відкрився спортклуб UPGRADE ZONE, ідеальні умови для тренування з карате!

Клуб налічує більше 100 спортсменів.